SUPA24
Остало
Остало
Остало
310 932 €
(2 253 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
138 м²
Rua Luiz Seráphico Júnior, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно138 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apresentando este atraente apartamento de 2 suítes no condomínio Stellato, localizado no cobiçado bairro Chácara Santo Antônio, em São Paulo. Com uma ...

Друго
Старост понуде: 16дана
Ажурирано: 6дана

Локалитети

Rua Luiz Seráphico Júnior, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству