SUPA24
Остало
Остало
Остало
238 958 €
(2 655 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
90 м²
ALAMEDA JAU, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно90 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento no Jardim Paulista 90m² e 2 suítes - Mobiliado Acabaram suas buscas por imóvel ! Este incrível apartamento está localizado na charmosa Ala...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 25дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

ALAMEDA JAU, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству