SUPA24
Остало
Остало
Остало
126 138 €
(1 911 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
66 м²
RUA VIAZA, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно66 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Este apartamento reformado, localizado a apenas 1,7 km do Aeroporto de Congonhas, oferece fácil acesso às principais vias da cidade, como a Avenida Wa...

Друго
Старост понуде: 16дана
Ажурирано: 6дана

Локалитети

RUA VIAZA, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству