SUPA24
Остало
Остало
Остало
123 769 €
(2 134 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
58 м²
Rua Cônego Eugênio Leite, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно58 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento 2 dormitórios amplos, sala , cozinha, lavanderia com banheiro e mais 1 banheiro social. Armários nos dormitórios, banheiro social e cozinh...

Друго
Старост понуде: 25дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Rua Cônego Eugênio Leite, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству