SUPA24
Остало
Остало
Остало
102 022 €
(3 092 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
33 м²
ALAMEDA LORENA, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно33 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Flat Ninety

Cod: 19194

A 4 minutos a pé de uma parada de ônibus, este hotel moderno e refinado também fica a 1,6 km do centro financeir...

Друго
Старост понуде: 24дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

ALAMEDA LORENA, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Só Flats Negócios Imobiliários Ltda-Me

Слични огласи

Слично у иностранству