SUPA24
Остало
Остало
Остало
60 495 €
(1 287 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
47 м²
Rua Itamonte, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно47 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Localização:

Imóvel com excelente localização, próximo das principais vias da cidade. Possui infraestrutura completa como: mercados, padarias, facul...

Друго
Старост понуде: 23дана
Ажурирано: 6дана

Локалитети

Rua Itamonte, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

TORRE FORTE IMÓVEIS

Слични огласи

Слично у иностранству