SUPA24
Остало
Остало
Остало
42 706 €
(1 424 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
30 м²
Avenida Rio Branco, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно30 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Flat Champs Elysees

Cod: 8481

O Champs Elysees está localizado na Av. Rio Branco acesso fácil as vias de São Paulo. A poucos metros do Metrô Luz, ac...

Друго
Старост понуде: 20дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Avenida Rio Branco, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Só Flats Negócios Imobiliários Ltda-Me

Слични огласи

Слично у иностранству