SUPA24
Остало
Остало
Остало
119 606 €
(1 514 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
79 м²
RUA PEDRO BUNN, São José

спаваћа собаatypical
равно79 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento 3 quartos no Jardim Cidade de Florianópolis, São José, com 78,34m² de área privativa e 108,32m² de área total no Condomínio Ilha das Flore...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

RUA PEDRO BUNN, São José
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Imobiliária Drumond

Слични огласи

Слично у иностранству