SUPA24
Остало
Остало
Остало
242 067 €
(2 034 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
119 м²
RUA SAO JORGE, São José

спаваћа собаatypical
равно119 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento 3 quartos em Nossa Senhora do Rosário, São José no condomínio Manhattan com 3 suítes completas e excelente estado de conservação. O imóvel...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 17дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

RUA SAO JORGE, São José
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Imobiliária Drumond

Слични огласи

Слично у иностранству