SUPA24
Остало
Остало
Остало
252 901 €
(1 664 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
152 м²
Rua das Piabas, São José dos Campos

спаваћа собаatypical
равно152 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento de alto padrão no Jardim Aquarius com 152 m², 3 dormitórios (um dormitório atualmente foi transformado em sala, mas pode ser revertido nov...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Rua das Piabas, São José dos Campos
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству