SUPA24
Остало
Остало
Остало
239 230 €
(2 010 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
119 м²
RUA BENEDITO PINOTTI, São José dos Campos

спаваћа собаatypical
равно119 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento Próximo ao Madrid Mall no Urbanova - São Jose dos Campos.

- 2 Suítes sendo uma suíte do casal com sacada/ar condicionado;
- Sala de TV/ví...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 5дана
Ажурирано: 5дана

Локалитети

RUA BENEDITO PINOTTI, São José dos Campos
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству