SUPA24
Остало
Остало
Остало
209 495 €
(1 650 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
127 м²
Rua do Aruanã, São José dos Campos

спаваћа собаatypical
равно127 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Ótimo apartamento no Ed. Paloma no Jd. Aquarius
4 dormitórios sendo 2 suítes
1 ampla sala para 2 ambientes
1 ótima cozinha planejada
1 área de serviço...

Друго
Старост понуде: 5дана
Ажурирано: 5дана

Локалитети

Rua do Aruanã, São José dos Campos
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству