SUPA24
Остало
Остало
Остало
201 634 €
(2 016 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
100 м²
Rua Emilio Marelo, São José dos Campos

спаваћа собаatypical
равно100 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento no Jardim das Indústrias no Condomínio Splendor Garden em São José dos Campos

Apartamento localizado no bairro Jardim das Indústrias, em ...

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Rua Emilio Marelo, São José dos Campos
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству