SUPA24
Остало
Остало
Остало
180 119 €
(2 047 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
88 м²
Rua Icatú, São José dos Campos

спаваћа собаatypical
равно88 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Espaçoso apartamento no Edifício Adriatico no Parque Industrial,reformado, com marcenaria nova e climatizado.
Projeto de marcenaria repleto de armário...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Након реконструкцијеТерасаПаметни уређајиБезбедност

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Rua Icatú, São José dos Campos
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству