SUPA24
Остало
Остало
Остало
162 175 €
(1 931 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
84 м²
Rua do Aruanã, São José dos Campos

спаваћа собаatypical
равно84 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento no Parque Residencial Aquarius no Condomínio Edifício Aruanã em São José dos Campos
Localizado no bairro Parque Residencial Aquarius, uma ...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Rua do Aruanã, São José dos Campos
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству