SUPA24
Остало
Остало
Остало
162 329 €
(1 804 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
90 м²
Rua Icatú, São José dos Campos

спаваћа собаatypical
равно90 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Lindo apto no Ed. Adriatico, procura troca por casa em condominio até 1.300.000,00 em SJCVista livreAmpla varanda gourmet2 vagas de garagemLazer compl...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Rua Icatú, São José dos Campos
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству