SUPA24
Остало
Остало
Остало
160 620 €
(1 846 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
87 м²
RUA GUIDOVAL, São José dos Campos

спаваћа собаatypical
равно87 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Amplo apartamento na cobertura (último andar)o que proporciona maior privacidade. Varanda gourmet com vista panorâmica e definitiva, fechamento em vid...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

RUA GUIDOVAL, São José dos Campos
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству