SUPA24
Остало
Остало
Остало
152 930 €
(1 577 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
97 м²
RUA GUIDOVAL, São José dos Campos

спаваћа собаatypical
равно97 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento no Parque Industrial no Condomínio Gold Park em São José dos Campos

Apartamento localizado no Conjunto Residencial Trinta e Um de Março, ...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

RUA GUIDOVAL, São José dos Campos
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству