SUPA24
Остало
Остало
Остало
151 922 €
(2 374 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
64 м²
Rua das Piabas, São José dos Campos

спаваћа собаatypical
равно64 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento com 02 Dormitórios sendo 01 Suíte planejada, Sala para dois ambientes integrada com a Varanda, banheiro social, cozinha e área de serviço ...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Rua das Piabas, São José dos Campos
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству