SUPA24
Остало
Остало
Остало
151 734 €
(1 724 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
88 м²
Rua Icatú, São José dos Campos

спаваћа собаatypical
равно88 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento no Parque Industrial totalmente reformado. 88 m² de área útil. 3 dormitórios sendo um suíte, sala para dois ambientes, varanda gourmet com...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Rua Icatú, São José dos Campos
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству