SUPA24
Остало
Остало
Остало
145 240 €
(1 171 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
124 м²
RUA LEME, São José dos Campos

спаваћа собаatypical
равно124 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Este moderno apartamento de 3 quartos, sendo 1 suíte, está localizado no condomínio Florenza, no bairro Jardim das Indústrias em São José dos Campos. ...

Друго
Старост понуде: 6дана
Ажурирано: 6дана

Локалитети

RUA LEME, São José dos Campos
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству