SUPA24
Остало
Остало
Остало
145 086 €
(1 884 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
77 м²
Rua Benedito Osvaldo Lecques, São José dos Campos

спаваћа собаatypical
равно77 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Este apartamento localizado no Parque Residencial Aquarius, em São José dos Campos, oferece uma excelente oportunidade para aqueles que buscam um imóv...

Друго
Старост понуде: 6дана
Ажурирано: 6дана

Локалитети

Rua Benedito Osvaldo Lecques, São José dos Campos
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству