SUPA24
Остало
Остало
Остало
139 105 €
(1 563 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
89 м²
Rua Icatú, São José dos Campos

спаваћа собаatypical
равно89 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento no Parque Industrial no Condomínio Edifício Adriático em São José dos Campos

O imóvel possui 89m² de área privativa, andar alto com incid...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Rua Icatú, São José dos Campos
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству