SUPA24
Остало
Остало
Остало
134 986 €
(1 467 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
92 м²
Rua Pedro de Toledo, São José dos Campos

спаваћа собаatypical
равно92 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento disponível para venda na Vila Adyana no Condomínio Cabo Kennedy em São José dos Campos.

Localizado em um dos bairros mais valorizados da ...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Rua Pedro de Toledo, São José dos Campos
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству