SUPA24
Остало
Остало
Остало
129 005 €
(1 843 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
70 м²
São José dos Campos

спаваћа собаatypical
равно70 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento no Urbanova no Condomínio Mirage Residence em São José dos Campos

Localizado no Urbanova, com acesso facilitado pela Via Oeste e pelas vi...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

São José dos Campos
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству