SUPA24
Остало
Остало
Остало
127 997 €
(1 684 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
76 м²
São José dos Campos

спаваћа собаatypical
равно76 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento novíssimo em excelente condomínio clube, ideal para quem busca conforto, praticidade e lazer completo.

O imóvel possui 3 dormitórios, sen...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

São José dos Campos
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству