SUPA24
Остало
Остало
Остало
117 897 €
(1 474 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
80 м²
Rua Polar, São José dos Campos

спаваћа собаatypical
равно80 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apresentando este moderno apartamento situado no desejável bairro Jardim Satélite, em São José dos Campos. Com uma área total de 80m² e 80m² de área ú...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Rua Polar, São José dos Campos
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству