SUPA24
Остало
Остало
Остало
114 326 €
(893 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
128 м²
Rua Andorra, São José dos Campos

спаваћа собаatypical
равно128 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Localizado no bairro Jardim América, em São José dos Campos, este apartamento padrão de 3 quartos, sendo 1 suíte, é a oportunidade perfeita para quem ...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Rua Andorra, São José dos Campos
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству