SUPA24
Остало
Остало
Остало
114 326 €
(1 545 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
74 м²
São José dos Campos

спаваћа собаatypical
равно74 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento com Sol da manhã, 3 dormitórios sendo 01 Suíte, armários planejados, Sala ampla para 02 ambientes, Cozinha equipada, Sacada com churrasque...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

São José dos Campos
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству