SUPA24
Остало
Остало
Остало
112 617 €
(1 043 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
108 м²
Rua Icatú, São José dos Campos

спаваћа собаatypical
равно108 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Cobertura à Venda 108m² 3 Dormitórios (1 Suíte) Parque Industrial São José dos Campos/SP
Valor: R$ 660.000,00 Aceita permuta por imóvel de menor ...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Rua Icatú, São José dos Campos
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству