SUPA24
Остало
Остало
Остало
110 908 €
(11 091 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
10 м²
Rua Pedro Ernesto, São José dos Campos

спаваћа собаatypical
равно10 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Otima localizaçao 03 dormitorios sendo 1 suiteArmários nos quartos, Cozinha com armarios 2 banheiros com Box Blindex e armários 02 elevadoresExcelente...

Друго
Старост понуде: 7дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

Rua Pedro Ernesto, São José dos Campos
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству