SUPA24
Остало
Остало
Остало
110 908 €
(1 760 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
63 м²
São José dos Campos

спаваћа собаatypical
равно63 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento mobiliado de 63,89m² com 2 dormitórios (1 suíte) e vista no Urbanova em São José dos Campos.Todo mobiliado, armários planejados em todos o...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

São José dos Campos
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству