SUPA24
Остало
Остало
Остало
109 353 €
(1 709 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
64 м²
AVENIDA UBERABA, São José dos Campos

спаваћа собаatypical
равно64 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Maravilhoso apartamento no Ed. Believe Residence na Vila Industrial64 m² 2 quartos sendo um suíte1 sala para dois ambientes1 cozinha planejadaVaranda ...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

AVENIDA UBERABA, São José dos Campos
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству