SUPA24
Остало
Остало
Остало
105 935 €
(2 037 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
52 м²
Rua das Pescadas, São José dos Campos

спаваћа собаatypical
равно52 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento duplex no jardim Aquarius. Sala dois ambientes com pé direito alto, planejados, varanda com vista definida, 2 vagas de garagem cobertas. O...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 5дана
Ажурирано: 5дана

Локалитети

Rua das Pescadas, São José dos Campos
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству