SUPA24
Остало
Остало
Остало
102 363 €
(1 861 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
55 м²
RUA DOUTOR JAMIL CURY, São José dos Campos

спаваћа собаatypical
равно55 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento com 2 dormitórios à venda, 55 m² por R$ 600.000 - Vila Industrial - São José dos Campos/SP.2 dormitórios sendo 1 suíte, 1 wc social, sala ...

Друго
Старост понуде: 7дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

RUA DOUTOR JAMIL CURY, São José dos Campos
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству