SUPA24
Остало
Остало
Остало
102 346 €
(1 137 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
90 м²
RUA POUSO ALEGRE, São José dos Campos

спаваћа собаatypical
равно90 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Amplo apartamento no Bosque dos Eucaliptos com 90 m² privativos, sala para dois ambientes, duas varandas, vista livre para o pôr do sol, piso laminado...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 5дана
Ажурирано: 5дана

Локалитети

RUA POUSO ALEGRE, São José dos Campos
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству