SUPA24
Остало
Остало
Остало
100 655 €
(1 830 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
55 м²
Rua Palmares, São José dos Campos

спаваћа собаatypical
равно55 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Este apartamento está próximo a supermercados, padarias, farmácias, academias e escolas, oferecendo infraestrutura completa para o dia a dia. A região...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Rua Palmares, São José dos Campos
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству