SUPA24
Остало
Остало
Остало
100 808 €
(1 800 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
56 м²
Rua Icatú, São José dos Campos

спаваћа собаatypical
равно56 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Localizado no Parque Industrial, o empreendimento conta com sistema de atenuação sonora nas janelas dos quartos e isolamento do som com bloco acústico...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ПогледСпратОтворени животни просторОдвојена кухињаТуш кабинаПриродно светлоПогодно за кућне љубимце

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Rua Icatú, São José dos Campos
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству