SUPA24
Остало
Остало
Остало
97 237 €
(1 736 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
56 м²
São José dos Campos

спаваћа собаatypical
равно56 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento Novo, Moderno, planejado de 02 Dormitórios no Blue View - Vila Industrial, São José dos Campos.Diferencial: 56 m² bem distribuidos:02 Dor...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Модерни стилОтворени животни просторНамештенВисоки плафониПриродно светлоПогледКухињски апаратиДрвени под

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

São José dos Campos
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству