SUPA24
Остало
Остало
Остало
96 536 €
(1 399 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
69 м²
Rua Palmares, São José dos Campos

спаваћа собаatypical
равно69 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento de 69,60 m²2 Dormitórios sendo 01 SuíteSala para 2 ambientes Armários planejados Varanda gourmet com cortina de vidroCozinha americana equ...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ПогледОтворени животни просторКухињски апарати

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Rua Palmares, São José dos Campos
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству