SUPA24
Остало
Остало
Остало
93 118 €
(1 663 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
56 м²
São José dos Campos

спаваћа собаatypical
равно56 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento sofisticado, moderno e planejado, com projeto assinado por designer de interiores. 2 dormitórios, sendo 1 suíte com ar-condicionado; Sala...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Модерни стилОтворени животни просторПоглед

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

São José dos Campos
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству