SUPA24
Остало
Остало
Остало
92 264 €
(1 488 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
62 м²
São José dos Campos

спаваћа собаatypical
равно62 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Este apartamento de 2 dormitórios, sendo 1 suíte, localizado no Condomínio Residencial Colinas do Paratehy, em São José dos Campos, está à venda por R...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

São José dos Campos
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству