SUPA24
Остало
Остало
Остало
87 137 €
(1 556 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
56 м²
São José dos Campos

спаваћа собаatypical
равно56 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento novo, no contra piso. Sala para dois ambientes, varanda com churrasqueira, infra estrutura para ar condicionado, pé direito de 2.70 m. Amp...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

São José dos Campos
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству