SUPA24
Остало
Остало
Остало
85 274 €
(1 421 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
60 м²
São José dos Campos

спаваћа собаatypical
равно60 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Jardins Paratehy Urbanova um empreendimento exclusivo no que há de melhor no Urbanova. 2 e 3 dormitórios entregue com piso laminado e lazer equipado e...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

São José dos Campos
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству