SUPA24
Остало
Остало
Остало
76 884 €
(998 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
77 м²
Rua Tuiras, São José dos Campos

спаваћа собаatypical
равно77 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento no Jardim Uirá. Todo reformado. Sala para dois ambientes com sacada, 3 dormitórios sendo um suíte, tudo em estado impecável. Ótima distrib...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Rua Tuiras, São José dos Campos
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству