SUPA24
Остало
Остало
Остало
73 312 €
(1 437 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
51 м²
Rua das Chácaras, São José dos Campos

спаваћа собаatypical
равно51 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Oportunidade: Abaixo do valor de tabela! Atenção

Apartamento à Venda no Like Jardim Oriente 51m² 2 Dorms (1 Suíte) Hobby Box

Se você busca prati...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Rua das Chácaras, São José dos Campos
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству