SUPA24
Остало
Остало
Остало
73 466 €
(1 441 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
51 м²
São José dos Campos

спаваћа собаatypical
равно51 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento no Edifício Grand Kazza - UrbanovaO Grand Kazza foi criado para que os moradores tenham todo conforto e lazer necessário dentro do próprio...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Отворени животни просторТуш кабинаТротоарТерасаПоглед

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

São José dos Campos
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству