SUPA24
Остало
Остало
Остало
73 312 €
(698 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
105 м²
Avenida Salinas, São José dos Campos

спаваћа собаatypical
равно105 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento Duplex no Bosque dos Eucaliptos no Condomínio Spazio Campo Di Lazio em São José dos Campos

Apartamento duplex localizado no bairro Bosque...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Avenida Salinas, São José dos Campos
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству