SUPA24
Остало
Остало
Остало
64 768 €
(1 157 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
56 м²
Rua Sandro Bezerra da Silva, São José dos Campos

спаваћа собаatypical
равно56 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento com sacadaSala com bom espaço piso laminado2 quartos , sedo 1 suíte.Banheiro SocialCozinha e área de serviço1 vaga de garagemCONDOMÍNIO:Pi...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Rua Sandro Bezerra da Silva, São José dos Campos
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству