SUPA24
Остало
Остало
Остало
61 350 €
(1 058 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
58 м²
Rua Dez, São José dos Campos

спаваћа собаatypical
равно58 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento no Loteamento Terra Brasilis no Condomínio Residencial Araçá Vila Iracema em São José dos Campos

Localizado em uma região em constante v...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Rua Dez, São José dos Campos
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству